SPRZĘT SNOWBOARDOWY 

SPRZĘT SNOWBOARDOWY BURTON

DESKI SNOWBOARDOWE, WIĄZANIA SNOWBOARDOWE, BUTY SNOWBOARDOWE

Sklep snowboardowy Distrikt oferuje sprzęt snowboardowydeski snowboardowe, buty snowboardowe, wiązania snowboardowe Burton najnowszych kolekcji tego producenta. Najpopularniejsze modele desek Burton są deski: Burton ClashBurton Process, Burton Blunt oraz...

SPRZĘT SNOWBOARDOWY BURTON

DESKI SNOWBOARDOWE, WIĄZANIA SNOWBOARDOWE, BUTY SNOWBOARDOWE

Sklep snowboardowy Distrikt oferuje sprzęt snowboardowydeski snowboardowe, buty snowboardowe, wiązania snowboardowe Burton najnowszych kolekcji tego producenta. Najpopularniejsze modele desek Burton są deski: Burton ClashBurton Process, Burton Blunt oraz Burton Custom. Najpopularniejsze modele wiązań snowboardowych Burton są wiązania: Burton Custom, Burton Mission, Burton Cartel, Burton Malavita. Zarówno Deski,Wiązania ja i Buty snowboardowe cieszą się największą popularnością wśród sprzętu snowboardowego na rynku. W naszej ofercie znajdziesz pełen wachlarz od deski dla początkujących snowboardzistów po najbardziej specjalistyczne zestawy snowboardowe przystosowane do jazdy freeride czy freestyle. W kolekcji 2018 występuja deski z profilem Camber, Flat top , Purepop camber, oraz opatentowanym przez firmę Burton profilem Flying V. Wiązania snowboardowe z Systemem Burton Est oraz Reflex.

DESKA SNOWBOARDOWA, DESKI SNOWBOARDOWE, DESKI BURTON, DESKA BURTON, DESKA SNOWBOARDOWA BURTON, WIĄZANIA SNOWBOARDOWE, WIAZANIA SNOWBOARDOWE BURTON, BUTY SNOWBOARDOWE, BUTY SNOWBOARDOWE BURTON,Sklep Snowboardowy Burton,Sprzet Snowboardowy:Deski snowboardowe,Wiązania snowboardowe,Buty snowboardowe,Narzędzia i Akecesoria,Części.Odzież Snowboardowa:Kurtki Snowboardowe,Spodnie snowboardowe,Rękawice snowboardowe,Czapki snowboardowe,Skarpetki snowboardowe,Insulator i bluzy snowboardoweBielizna snowboardowa.Bezpieczeństwo:Kaski snowboardowe,Gogle snowboardowe,Ochraniacze,Wszystko co możesz sobie wymyślić do snowboardu.BurtonAnonAnalog.DISTRIKT.PL
Więcej

Podkategorie

 • DESKI SNOWBOARDOWE BURTON

  Jeżdżą na nich m.in. Shaun White, Jeremy Jones, Mark McMorris i Peetu Piiroinen, wybierane są przez największe sławy światowego snowboardu. Firma Burton została doceniona zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. To deski snowboardowe, na których można pokonywać łatwe trasy oraz wyzywać na pojedynek wymagające stoki. Firmę Burton założył Jake Burton Carpenter, który nazywany jest dzisiaj prekursorem snowboardingu.

  Deski snowboardowe Burton

  Przy wyborze deski należy kierować się kilkoma aspektami. Design jest ważny, ale o bezpieczeństwie i komforcie jazdy decyduje jednak to, w jaki sposób i z czego deska została wykonana. Deski snowboardowe Burton dostępne są w wielu wariantach, proponujemy deski z profilem Camber, Flat top, Purepop camber, a także opatentowanym przez firmę Burton profilem Flying V. Szczególnie ten ostatni, czyli autorski projekt, zasługuje na szczególną uwagę. Jest to hybrydowy profil łączący wygięcia typu rocker z umiejscowionymi pod wiązaniami, delikatnie unoszącymi deskę profilami typu camber. W ten sposób zwiększono skuteczność kontroli krawędzi, a także dynamikę jazdy.

  Deski snowboardowe Burton cechują się rdzeniem wykonanym z FSC™ Certified Super Fly II™ 700G Core z Dualzone™ EGD™ oraz Squeezebox. Lekkie, silne drewno i jego włókna ułożone równolegle w dwóch strefach zapewniają doskonałe trzymanie krawędzi i gwarantują większą wytrzymałość.

  Dlaczego deski marki Burton?

  W naszym sklepie znajdziesz deski snowboardowe Burton zarówno dla początkujących snowboardzistów, jak i dla tych doświadczonych i poszukujących naprawdę dobrej, wytrzymałej, bezpiecznej, ale też pozwalającej wykorzystać cały ich potencjał miłośników ekstremalnej jazdy. Oferujemy Ci klasyczne deski snowboardowe i te specjalistyczne przystosowane do jazdy freeride czy freestyle. Ponadto możesz wybierać z szerokiej gamy wzorów i kolorów, dopasowując sprzęt do swojego stroju snowboardowego. Wyróżnij się na stoku modnym wyglądem i ponadprzeciętnymi umiejętnościami.

  W sklepie snowboardowym Distrikt znajdziecie deski snowboardowe Burton najnowszych kolekcji tego producenta. Najpopularniejsze modele to: Burton Clash, Burton Process, Burton Blunt oraz Burton Custom. Cieszą się one największą popularnością wśród sprzętu snowboardowego na rynku. W naszej ofercie znajdziesz pełen wachlarz od deski dla początkujących snowboardzistów po najbardziej specjalistyczne przystosowane do jazdy freeride czy freestyle. W kolekcji 2018 występuja deski z profilem Camber, Flat top, Purepop camber oraz opatentowanym przez firmę Burton profil Flying V. Nasza oferta bogata jest w snowboardy dziecięce, juniorskie, damskie oraz męskie.

 • WIĄZANIA SNOWBOARDOWE...

  Dobra deska snowboardowa potrzebuje odpowiednio dopasowanych wiązań, które pełnią niezwykle ważną funkcję podczas jazdy, zarówno jeżeli chodzi o komfort i wygodę, jak i bezpieczeństwo.

  Wiązania snowboardowe Burton

  W naszym sklepie dostępne są wiązania snowboardowe męskie w wielu wariantach. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i proponujemy zarówno proste i tradycyjne rozwiązania, jak i nowości pojawiające się na rynku. Wybieramy sprzęt tylko sprawdzonych i zaufanych firm i mamy tym samym pewność, że proponujemy produkt wysokiej jakości, z którego korzystamy również my sami. Prezentujemy Ci wiązania snowboardowe Burton, czyli sprzęt doświadczonej firmy, prekursora snowboardingu, producenta, który kreuje trendy, nieustannie prezentuje jeszcze skuteczniejsze rozwiązania.

  Marka Burton stosuje system EST, który polega na mocowaniu wiązań z wykorzystaniem 2 śrub i szyny umieszczonej w rdzeniu deski. Dzięki temu istnieje możliwość płynnej regulacji kątów i rozstawu wiązań bez konieczności usztywniania deski pod wiązaniami. Firma proponuje wiązania snowboardowe męskie Drake King o podstawie delty, czyli lekkiej bazie wykonanej z aluminium i nylonu. Ponadto w naszej ofercie dostępne są nowości w tym sezonie, czyli wiązania snowboardowe męskie Drake Supersport. Cechują się niezwykle lekką podstawą Light Saber z możliwością jej dostosowania do buta bez użycia narzędzi. Wygodne stanie na desce zapewnia Natural Cant Evo, pad z dwiema gęstościami pianki.

  Jakie wiązania wybierać?

  Proponujemy Ci wiązania snowboardowe twarde, miękkie i średnie, dzięki czemu dopasujesz je do swojej deski oraz techniki jazdy i preferencji. Cechują się nie tylko innowacyjnymi technologiami, trwałością i łatwością użytkowania, lecz także estetycznym wyglądem i nowoczesnym designem. Jesteśmy przekonani, że wraz z deską snowboardową Burton stworzą zestaw idealny, dzięki któremu wyróżnisz się na stoku i będziesz miał szansę wykorzystać cały swój potencjał i umiejętności.

  W sklepie internetowym Distrikt znajdziecie wiązania snowboardowe Burton z najnowszych kolekcji tego producenta. Najpopularniejsze wiązania Burton: Burton Custom, Burton Mission, Burton Cartel oraz Hit od kilku lat Burton Malavita Est. Wiązania snowboardowe Burton cieszą się największą popularnością wśród sprzętu snowboardowego na całym świecie. W naszej ofercie znajdziesz wiązania snowboardowe dla początkujących snowboardzistów oraz najbardziej specjalistyczne przystosowane do jazdy w puchu czy Snowparku. W kolekcji 2018 występują wiązania Burton Est oraz Burton Re:flex. Nasza oferta posiada wiązania snowboardowe dziecięce, juniorskie, damskie oraz męskie.

 • BUTY SNOWBOARDOWE BURTON

  To one odpowiadają za wygodę i komfort jazdy, można je uznać za najważniejszy element sprzętu snowboardowego. Buty snowboardowe muszą trzymać piętę, nie mogą być za małe, ale również nie powinny pozostawiać zbyt dużej swobody ruchu stopy. Ważne jest, aby usztywniały kostkę i zapewniały skuteczną amortyzację.

  Męskie buty snowboardowe Burton

  Buty snowboardowe muszą być dopasowane pod względem rozmiaru. Kieruj się długością wkładki podaną przez producenta. W zasznurowanych butach odległość od dużego palca do końca buta powinna wynosić ok. 0,5 cm. Wewnętrzna wkładka bezpośrednio odpowiada za komfort noszenia buta. Ważne jest, aby buty miały elementy, które wspomagają trzymanie kostki i pięty. Nie bez znaczenia jest ponadto system sznurowania butów. Wyróżniamy jego dwa rodzaje:

  • sznurowanie tradycyjne – opiera się na sznurowadłach i haczykach w górnej części buta,
  • system szybkiego sznurowania – umożliwia zasznurowanie buta jednym szybkim ruchem.

  Jakie buty na snowboard wybrać?

  Proponujemy Ci buty snowboardowe Burton dostępne zarówno z tradycyjnym sznurowaniem, jak i systemem szybkiego sznurowania. Cechują się doskonałą amortyzacją, ich podeszwa DynoLITE z technologią Dyno Cushioning zapewnia stopie odpowiednie wsparcie. Buty Burton występują z miękkim, twardym i średnim flexem. Wybierają je zawodowcy i amatorzy, osoby ceniące sobie wygodę i bezpieczeństwo jazdy, jak też niepowtarzalny, oryginalny design. Poznaj buty snowboardowe męskie firmy Burton i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, wybierając doświadczenie, pasję i profesjonalizm.

  Sklep snowboardowy Distrikt oferuje buty snowboardowe Burton najnowszych kolekcji tego producenta. Najpopularniejsze buty snowboardowe Burton to: Burton Moto, Burton Ruler, Burton Amb, Burton Imperial oraz Burton Ion. Buty snowboardowe Burton cieszą się największą popularnością wśród sprzętu snowboardowego na Polskim rynku. W naszej ofercie znajdziesz pełen wachlarz od buty dla początkujących snowboardzistów po najbardziej specjalistyczne przystosowane do jazdy freeride czy freestyle. W kolekcji 2018 występują buty z systemem wiązania Burton Speed Lace oraz Burton Boa.

 • NARZEDZIA I AKCESORIA...

  Akcesoria do deski snowboardowej – zadbaj profesjonalnie o swój sprzęt

  Przygotowanie deski do sezonu często powierzamy specjalistom. Nasz snowboard pozostawiamy w sklepie ze sprzętem sportowym bądź w firmie serwisowej, tak jest najprościej, jednak nie najtaniej. Każdy snowboardzista powinien posiadać przynajmniej podstawowe narzędzia, które pozwolą mu przygotować deskę do sezonu, jak też wykonać niewielkie naprawy.

  W naszym sklepie znajdziesz praktyczne akcesoria do snowboardu oraz narzędzia snowboardowe Burton. Wśród nich są smarty, śruby do montażu wiązań, żelazka do smarowania, a także maty antypoślizgowe. Jeżeli w Twoim domowym warsztacie brakuje jakiegokolwiek z nich, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, a Twój sprzęt zawsze będzie gotowy na nowe wyzwania.

  Deska na skutek użytkowania zużywa się, do powstania ewentualnych mankamentów i uszkodzeń przyczynia się również długie jej nieużytkowanie w okresie od początku wiosny do później jesieni. Może się okazać, że konieczna będzie naprawa ślizgu, która wymaga wcześniejszego jego dokładnego oczyszczenia. Wystające fragmenty usuwamy z wykorzystaniem ostrego nożyka lub stalowej cykliny. Kolejny etap to „załatanie” dziur.

  Narzędzia snowboardowe Burton dla wyższego komfortu jazdy

  Proponowane przez nas akcesoria do deski Burton obejmują również te, które są niezbędne do ostrzenia krawędzi. Jest to wymagane znacznie częściej niż naprawa ślizgu i jest podstawową czynnością, jaką powinno się wykonać przed rozpoczęciem sezonu. Nie zapomnij też o smarowaniu, aby Twoja deska gładko ślizgała się po śniegu, a Ty byś mógł rozwijać zawrotne prędkości. Potrzebować będziesz żelazka i oczywiście smaru. „Prasujemy” ślizg i zostawiamy do ostygnięcia.

  Oferujemy akcesoria snowboardowe, które pomogą Ci odpowiednio zadbać o swój sprzęt. Ponadto oferujemy specjalne podkładki antypoślizgowe tzw. stomps pad przeznaczone do podparcia na desce stopy przy wjeździe orczykiem. Dzięki nim Twoja noga stabilnie utrzyma się w jednym miejscu, a Ty nie porysujesz deski.

 • BURTON CZĘŚCI

  Części do wiązań snowboardowych

  Wiązania snowboardowe dopasowujemy twardością do flexu deski, a rozmiarem powinny odpowiadać rozmiarowi buta snowboardowego, te dwa elementy muszą do siebie idealnie przylegać. Pamiętaj, że wiązania snowboardowe są dostępne w kilku rozmiarach, natomiast każdy model posiada mniejszy lub szersze zakres butów, które do niego pasują.

  W naszej ofercie dostępne są części do wiązań do snowboardu, które wraz z użytkowaniem należy wymienić, aby utrzymać wysoki komfort jazdy oraz zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas szusowania po stoku. Wiązania zbudowane są z kilku elementów, które możesz wymieniać i dostosowywać do swoich potrzeb, specyfiki jazdy oraz rodzaju deski.

  Co znajdziecie w ofercie?

  Podstawa

  Ma bezpośredni kontakt z deska. Do ich produkcji stosuje się głównie materiały kompozytowe, tytan, carbon i aluminium. Najmocniejsze wydają się być podstawy wykonane z aluminium i carbonu, jednak Burton udowadnia, że równie wysokiej jakości mogą być te wykonane z kompozytów.

  Łyżka

  Znajduje się w tylnej części wiązania, a jego zadaniem jest przenoszenie sił bezpośrednio na część tylną deski. To również dzięki niej możemy regulować kąt pochylenia w stosunku do podstawy.

  Piętka

  Montujemy go do podstawy z wykorzystaniem śrub. Jeżeli podstawa jest dwuelementowa, to piętka umożliwia regulację wielkości wiązania.

  Strapy

  To inaczej paski do wiązań snowboardowych i odpowiedzialny jest za utrzymanie butów w wiązaniach. Strapy składają się z miękkiego paska pozwalającego na dobre dopasowanie go do kształtu buta. Co więcej,  mogą być wykonane ze skóry, materiałów żelowych i pianki EVA.

  Pady

  Najczęściej występują na całej powierzchni podstawy, zapewniając skuteczną amortyzację. Wykonuje się je z pianki EVA absorbującej drgania podczas jazdy.

  Pompki

  Są kompatybilne z ząbkowym paskiem i odpowiadają za zapinanie oraz odpinanie pasków.

  Pedał gazu

  Umieszczony jest w przedniej części wiązań, pozwala na szybką i precyzyjną reakcję snowboardzisty.

  Proponujemy paski oraz mocowania do wiązań snowboardowych kompatybilne z wieloma modelami desek.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć