SKARPETKI SNOWBOARDOWE 

Burton – skarpety męskie, które ucieszą Twoje stopy

Nie każdy podczas wyjazdu zimowego koncentruje się na szczegółach. Zazwyczaj troszczymy się o podstawy – sprzęt snowboardowy, kurtkę, spodnie, rękawice, ewentualnie gogle i kask. Nie mniej istotne są skarpety na snowboard, nie powinno się na stok zakładać krótkich skarpetek, które nosimy na co...

Burton – skarpety męskie, które ucieszą Twoje stopy

Nie każdy podczas wyjazdu zimowego koncentruje się na szczegółach. Zazwyczaj troszczymy się o podstawy – sprzęt snowboardowy, kurtkę, spodnie, rękawice, ewentualnie gogle i kask. Nie mniej istotne są skarpety na snowboard, nie powinno się na stok zakładać krótkich skarpetek, które nosimy na co dzień, z wielu bardzo istotnych powodów.

Skarpety na snowboard  chronią stopy przed otarciami, podrażnieniami i mikrourazami. Dzięki ich specjalnej budowie amortyzują wstrząsy podczas jazdy, zapobiegając powstawaniu bolesnych pęcherzy. Przy nasadach palców znajduje się ochraniacz, którego celem jest ogrzewanie tego miejsca, które w sposób szczególny narażone jest na chłód i mróz. Nieustannie zmarznięte palce nie sprzyjają komfortowi jazdy. Na łydkach także zastosowano specjalną technologię, pozwalająca skarpecie skutecznie odciążać naprężone przy wysiłku mięśnie.

Skarpety na snowboard mają więc znacznie bardziej odpowiedzialną rolę do spełnienia, niż często jest im ona przypisywana. Nie tylko chronią przed zimnem i otarciami, ale również przyczyniają się do bezpieczeństwa uprawiania sportu. W naszym sklepie dostępne są skarpety snowboardowe Burton, czyli skarpety od wiodącego na rynku producenta, który doskonale rozumie potrzeby współczesnego klienta. Jednocześnie edukuje snowboardzistów, uświadamiając im, co jest tak naprawdę ważne przy kompletowaniu stroju i sprzętu sportowego, nie zapominając przy tym o długich skarpetach.

Skarpetki Burton wykonane są z wełny merino, która pozyskiwana jest z runa australijskich owiec Merynosów. Wyróżnia ją antystatyczność i antybakteryjność, w związku z czym są odpowiednie dla alergików i osób ze skórą wrażliwą. Ponadto doskonale reguluje temperaturę zimą, ogrzewając zmarznięte stopy. Ponadto obok wełny merino w składzie posiadają nylon i akryl. Dostępne są nie tylko w klasycznych wzorach, ale również w oryginalnych wzorach i niebanalnych połączeniach kolorystycznych.

Więcej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć