Rękawice Burton snowboardowe męskie

Stanowią niezbędne uzupełnienie stroju snowboardowego, bez nich nie polecamy wychodzić na stok – istnieje niebezpieczeństwo, że Twoje dłonie ulegną odmrożeniu, a tego staramy się unikać. Rękawice snowboardowe nie zawsze traktuje się z tak dużą powagą jak kurtkę, spodnie czy sprzęt snowboardowy. Okazuje się jednak, że również one nie mogą być wyb...

Stanowią niezbędne uzupełnienie stroju snowboardowego, bez nich nie polecamy wychodzić na stok – istnieje niebezpieczeństwo, że Twoje dłonie ulegną odmrożeniu, a tego staramy się unikać. Rękawice snowboardowe nie zawsze traktuje się z tak dużą powagą jak kurtkę, spodnie czy sprzęt snowboardowy. Okazuje się jednak, że również one nie mogą być wybrane przypadkowo.

Jakie rękawice snowboardowe marki Burton wybrać?

Rękawiczki snowboardowe mogą być jedno- lub pięciopalczaste. Większy komfort cieplny w większości przypadków zapewniają rękawice z jednym palcem. Są polecane osobom, które szczególnie zwracają uwagę na ten aspekt i są w stanie poświęcić większe ograniczenia ruchu. Rękawiczki snowboardowe pięciopalczaste są praktyczniejszym rozwiązaniem. Decydują się na te wysokiej jakości, z warstwą ocieplającą, możemy ponadto liczyć na skuteczną ochronę przed chłodem.

Rękawice Burton różnią się ponadto długością mankietów. Dłuższy na pewno docenią prawdziwi freestyle’owcy, którzy częściej mają kontakt z dużą ilością śniegu. Krótkie mankiety posiadają zazwyczaj cieńsze rękawice. One będą dobrym rozwiązaniem na nieco cieplejsze dni. Najwięksi fani snowboardu mają zawsze dwie pary rękawic – grubsze z długim mankietem i cienkie, w których rozpoczynają i kończą sezon.

Rękawice męskie Burton - rozwiązanie dla każdego

My proponujemy rozwiązania dla każdego, czyli lekkie i krótkie rękawice Burton, które dodatkowo zapewniają pełną kompatybilność z dotykowymi ekranami i rękawice snowboardowe Burton  z długim mankietem i regulowanym paskiem przy nadgarstku. W obu modelach producent zastosował liczne wzmocnienia, dzięki którym rękawice są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy przetarcia. Występują w wielu kolorach i wzorach, pozwalając dopasować je do designu całego stroju snowboardowego. Cechują się wodoodpornością i skuteczną izolacją termiczną. Wśród dostępnych rozwiązań są ponadto rękawice wykonane ze skóry – stylowe i niezwykle trwałe.

Więcej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć