Marki Jest 4 marek

ANALOG
ANON
BURTON
OAKLEY
  • ANON

    W sklepie Snowboardowy DISTRIKT znaleźć można wyłącznie najwyższej jakości, pochodzące od znanych i cenionych na całym świecie producentów akcesoria dla snowboardzistów. Najlepszym tego przykładem są wyroby marki Anon, funkcjonującej na rynku już od kilkudziesięciu lat. Choć słynie przede wszystkim z regularnego dostarczania efektownie prezentujących się gogli dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, swoim klientom oferujemy także wiele innych akcesoriów. Wśród nich znaleźć można m.in. efektowne nakrycia głowy (w tym czapki oraz kaski), a także maski, kaptury z magnesami do gogli oraz wiele innych artykułów dostępnych w atrakcyjnych cenach.

  • OAKLEY

    Wyroby marki Oakley są zdecydowanie tymi, których nie trzeba przedstawiać szerzej miłośnikom jazdy na snowboardzie. Wielu korzysta przecież z nich podczas każdego wyjazdu w góry, by tam oddawać się swojej największej pasji. Mogą czynić to bez najmniejszych przeszkód, ponieważ okulary przeciwsłoneczne oraz gogle Oakley do jazdy na desce zapewniają doskonałą widoczność w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Dostępne są w ofercie naszego sklepu Snowboardowy DISTRIKT w atrakcyjnej cenie. Mnogość modeli i kolorów - z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć