Pokrowce snowboardowe Burton

Twój sprzęt sportowy, podobnie jak Ty sam, potrzebuje odpowiedniego „ubrania”. Ułatwia ono transport deski, chroniąc przy tym przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Deski różnią się długością, tak samo jak my mamy inny wzrost i nosimy ubrania w różnych rozmiarach. Pokrowce na deski snowboardowe Burton muszą być więc dopasowane do ich...

Twój sprzęt sportowy, podobnie jak Ty sam, potrzebuje odpowiedniego „ubrania”. Ułatwia ono transport deski, chroniąc przy tym przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Deski różnią się długością, tak samo jak my mamy inny wzrost i nosimy ubrania w różnych rozmiarach. Pokrowce na deski snowboardowe Burton muszą być więc dopasowane do ich długości, aby sprzęt bez problemu można było w nim umieścić bez obaw, że pokrowiec będzie za mały. Zbyt duży może niewygodny, dlatego przykładowo, jeżeli Twoja deska ma długość 160 cm, wybierz pokrowiec na snowboard 165-centymetrowy. Najłatwiej dopasować go, dodając 5 cm do długości snowboardu.

Pokrowce snowboardowe Burton - gwarancja jakości

Pokrowce na deski snowboardowe muszą być wykonane z wytrzymałych oraz solidnych materiałów. Będą Ci służyć do przewożenia sprzętu w samochodzie, ale też w pociągu i autobusie. Nierzadko będą narażone na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, szczególnie deszczu, dlatego materiał, z jakiego są wykonane, musi być wodoodporny. Najlepszy będzie oczywiście poliester, który wykorzystano, aby stworzyć pokrowiec na snowboard Burton. Cechuje się wygodnym w podróży kształtem, jak też uniwersalnością rozmiarów, umożliwia transport deski o różnej długości, a także kilku desek jednocześnie. Pokrowiec Burton posiada wygodny regulowany pasek, pozwalający nosić sprzęt w dłoni, jak również na ramieniu. Jego wnętrze pokryte jest miękkim wyściełaniem, co dodatkowo chroni deskę przed uszkodzeniem.

Pokrowiec snowboardowy z kółkami - Burton

Ciekawym rozwiązaniem jest pokrowiec na snowboard Burton z kółkami IXION™. Funkcjonalne i praktyczne transportery ułatwiają przenoszenie sprzętu, co doskonale sprawdza się podczas podróży np. pociągiem czy autobusem. Wszystkie pokrowce na deski snowboardowe zostały zaprojektowane z myślą o ceniących sobie dobry styl riderach. Wśród naszych propozycji znajdziesz pokrowce czarne i szare, jednak prawdziwym hitem są te z kolorowym wykończeniem, w paski, w wersji wojskowej – moro – oraz wielokolorowe.

Więcej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć