Katalog

Włączone filtry:
DODATKOWA SZYBKA
SYSTEM MFI (MOŻLIWOŚĆ PODPIĘCIA MASKI)
PROFIL GOGLI
RAMKA GOGLI
GOGLE NA OKULARY KOREKCYJNE

Promocje

GOGLE SNOWBOARDOWE 

Gogle snowboardowe męskie

Ochrona przed wiatrem, promieniowaniem UV, mrozem i odłamkami lodu – gogle są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego snowboardzisty, niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na stoku, czy jesteś doświadczonym riderem. Gogle snowboardowe muszą być precyzyjnie dopasowane do twarzy tak, aby nie tylko z...

Gogle snowboardowe męskie

Ochrona przed wiatrem, promieniowaniem UV, mrozem i odłamkami lodu – gogle są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego snowboardzisty, niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na stoku, czy jesteś doświadczonym riderem. Gogle snowboardowe muszą być precyzyjnie dopasowane do twarzy tak, aby nie tylko zapewniały komfort i wygodę, ale też w 100% spełniały swoją funkcję.

Odpowiednio dopasowane gogle snowboardowe nie uciskają i nie wywołują podrażnień. Powinny przylegać do nosa i skroni, jak również pasować do kasku, elementu wyposażenia snowboardzisty, o którym również nie możesz zapomnieć. W goglach niezwykle ważne jest szerokie pole widzenia. Musisz widzieć dokładnie, co się dzieje wokół Ciebie, co pozwoli Ci w wielu sytuacjach uniknąć zderzenia z innymi osobami. Gogle mogą zapewniać kąt widzenia nawet do 160 stopni.

Gogle snowboardowe męskie powinny również mieć miękką wyściółkę, w związku z czym unikniesz dyskomfortu i nieprzyjemnych otarć twarzy. Koniecznie muszą posiadać elastyczny pasek z regulacją pozwalający dopasować je do wielkości głowy. Proponujemy gogle snowboardowe Anon, które wybraliśmy z uwzględnieniem oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Wyróżniają się niezawodnym systemem MFI umożliwiającym precyzyjne dopasowanie maski do twarzy oraz wielopoziomowym systemem, który zapobiega parowaniu szybki. Technologia Sonar Lens by Zeis odpowiada za lepsze widzenie, kiedy teren pokryty jest śniegiem. Firma w swoich goglach zastosowała ponadto technologię Triple Layer Face Foam wspomagającą wymianę powietrza i gwarantująca skuteczne pochłanianie wilgoci.

Gogle snowboardowe męskie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Możesz wybrać takie, które będą pasowały do Twojego kasku, spodni lub kurtki. Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest snowboardowy design, dlatego wybraliśmy modele, które najlepiej wpisują się w aktualne trendy, jak również są ponadczasowe.

Więcej