Lista produktów producenta: ANALOG

Analog – sklep z odzieżą snowboardową


Kiedy sprzęt snowboardowy Burton zdobywał serca kolejnych klientów, producenci zastanawiali się, jak jeszcze mogą ich zaskoczyć. Szukali luki rynkowej, chcąc wypełnić ją kolejną ciekawą propozycją. W ten sposób zrodził się pomysł na produkcję odzieży snowboardowej, aby tym samym zaproponować klientom ofertę kompleksową. W 1998 roku powstaje zatem marka Analog, która jest ściśle związana z firmą Burton. To oddzielna marka, jednak z tą samą wizją i wyznająca te same wartości. Dowodzą nią oczywiście Greg Dacyshyn, Trevor Andrew i bracia Trent i Troy Bush.


Producent Analog kieruje swoją ofertę do ludzi ceniących sobie artystyczną wolność, do tych, którzy sport traktują nie tylko jako formę spędzania wolnego czasu, ale też sposób wyrażenia siebie, uzewnętrznienia swojego charakteru, emocji i temperamentu, wyrzucenia z siebie tego, co siedzi w nich gdzieś głęboko. Analog snowboard kojarzony jest z indywidualnością, śmiałym designem, brakiem ograniczeń, łamaniem zasad w modzie, z czymś, co dla miłośników sportów ekstremalnych jest wyjątkowe i niezwykle przez nich doceniane. Analog się z nimi utożsamia, uświadamia ich, że postępują słusznie, chcąc pokazać siebie takimi, jakimi są.


Co wyróżnia tego producenta?


Analog idzie pod prąd i dlatego tak mocno wyróżnia się spośród innych producentów odzieży dla snowboardzistów, surferów i skateboardzistów. Przesuwa on granicę kreatywności, oferując odzież, która łączy nowinki technologiczne z odważną modą. W ofercie firmy znaleźć można takie odzież streetwear świetni sprawdzającą się na co dzień.


Analogsklep Distrikt proponuje kurtki i spodnie snowboardowe, bluzy sportowe, rękawice i zimowe czapki, a także koszule i t-shirty. Pokaż siebie nie tylko na stoku, ale również podczas spotkań z przyjaciółki, na spacerze, w szkole i na uczelni. Bądź zawsze sobą z produktami Analog.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć