Katalog

Włączone filtry:
  KASK Z DASZKIEM
  KASK REGULACJA WIELKOŚCI
  KASK SYSTEM WENTYLACJI

  KASKI SNOWBOARDOWE ANON 

  Kaski snowboardowe Anon

  Dobra zabawa na stoku to bez wątpienia zabawa bezpieczna – zasada, którą powinien kierować się każdy snowboardzista, zarówno początkujący, jak też doświadczony. Odpowiedni sprzęt – deska, buty i wiązania, modne ubranie – kurtka, spodnie, rękawice i czapka to nie wszystko! Niezbędny jest również kask, którego zadaniem jes...

  Kaski snowboardowe Anon

  Dobra zabawa na stoku to bez wątpienia zabawa bezpieczna – zasada, którą powinien kierować się każdy snowboardzista, zarówno początkujący, jak też doświadczony. Odpowiedni sprzęt – deska, buty i wiązania, modne ubranie – kurtka, spodnie, rękawice i czapka to nie wszystko! Niezbędny jest również kask, którego zadaniem jest ochrona głowy snowboardzisty podczas ewentualnego upadku lub zderzenia z inną osobą. Od pewnego czasu kaski nie są już przykrą koniecznością, a traktowane są jako element modnej stylizacji, który w tym przypadku odgrywa kluczowe znaczenie – to gwarancja Twojego bezpieczeństwa.

  Proponujemy męskie kaski snowboardowe spełniające wszystkie konieczne wymogi bezpieczeństwa. Są zaprojektowane i stworzone z uwzględnieniem mody snowboardzistów, która odróżnia ich od narciarzy. Mają charakterystyczną, bardziej zaokrągloną skorupę, która zazwyczaj posiada gładką powierzchnię. Wyposażone są w miękkie nauszniki, które zwiększają komfort ich noszenia. Kask wybieramy nie tylko ze względu na jego kolor i wzór, ale też rozmiar. W naszym sklepie znajdziesz kaski snowboardowe Anon w różnych rozmiarach. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość, jak certyfikaty ASTM 2040, CE 1077B, CE 1078:2012 +A1:2012 i CPSC.

  Męskie kaski Anon są symbolem snowboardowej wysokiej jakości i modnego designu. Firma koncentruje się na tym, co ważne dla współczesnego klienta – ciekawy wygląd i skuteczna ochrona głowy. Stosuje dwuczęściową skorupę Endura-Shell, nausznii, które można z łatwością wyjąć, wentylację dla odpowiedniej wymiany powietrza z otoczeniem, a także odpinane uchwyty na gogle. Ponadto kaski snowboardowe Anon występują w różnych wariantach, jak np. kaski z daszkiem i klasyczne modele. W naszym sklepie są kaski czarne, szare i granatowe, które będą pasowały do każdej zimowej stylizacji, ale też odważne oraz wyróżniające się kaski żółte, zielone, czerwone i pomarańczowe.

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć