Katalog

Włączone filtry:
  GOGLE DODATKOWA SZYBKA W ZESTAWIE
  GOGLE Z SYSTEMEM MFI (MOŻLIWOŚCIĄ PODPIĘCIA MASKI)
  GOGLE PROFIL
  GOGLE RAMKA
  GOGLE NA OKULARY KOREKCYJNE
  GOGLE Z MASKĄ MFI W ZESTAWIE
  GOGLE RODZAJ SZYBKI

  DZIECIĘCE GOGLE SNOWBOARDOWE 

  Anon – gogle dziecięce przeznaczone dla najmłodszych riderów

  Anon to marka, która podąża śladami swoich klientów, proponując im rozwiązania będące precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania. Na snowboardzie jeżdżą już kilkuletnie dzieci, które podobnie jak dorośli potrzebują odpowiedniego sprzętu, ubrania i akcesoriów. Każdy snowboardz...

  Anon – gogle dziecięce przeznaczone dla najmłodszych riderów

  Anon to marka, która podąża śladami swoich klientów, proponując im rozwiązania będące precyzyjną odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania. Na snowboardzie jeżdżą już kilkuletnie dzieci, które podobnie jak dorośli potrzebują odpowiedniego sprzętu, ubrania i akcesoriów. Każdy snowboardzista wie, jak trudno jest szaleć na stoku bez ochrony oczu, czyli bez gogli. Zadbaj więc również o komfort swojego malucha, wybierając dla niego gogle Anon dziecięce.

  To, co je charakteryzuje, to niewielki rozmiar, gogle na snowboard dla dzieci są mniejsze niż te przeznaczone dla dorosłych i stosuje się w nich mniej technologii. Muszą chronić oczy przez wiatrem, słońcem, śniegiem, a nawet wystającymi gałęziami, co również się zdarza szczególnie na mniejszych stokach. Ważne jest również to, w jakich warunkach i gdzie jeździmy z naszym dzieckiem. Jeżeli wybieramy najczęściej lodowiec, to gogle na snowboard dla dzieci powinny być wyposażone w filtr S4. Podczas nocnej jazdy najskuteczniej sprawdzą się gogle z filtrem S0.

  Wyróżnia się kilka typów soczewek gogli. Z filtrem UV zapewniają bardzo dobrą ochronę przed promieniami słonecznymi. Ponadto, dostępne są gogle Anon dziecięce z soczewkami lustrzanymi, które chronią przed promieniowaniem podczerwonym IR występującym przy dużym nasłonecznieniu. Są jeszcze soczewki polaryzujące opierające się na działaniu zwiększającym kontrast oraz zmniejszającym intensywność światła odbijanego od śniegu.

  Gogle na snowboard dla dzieci w większości przypadków mają małą ramę, są płytkie i idealnie pasują do twarzy o mniejszych rozmiarach. Dla starszych dzieci polecamy gogle z ramą średnią. Należy jednak indywidualnie dopasować je do wielkości twarzy, aby dziecko nie tylko czuło się komfortowo, ale także dobrze w nich wyglądało.

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć