CUSTOM / NO COLOR / 2019 Zobacz większe

CUSTOM 2019

Custom

Najkorzystniejsza inwestycja, która zapewnia uniwersalną funkcjonalność i komfort jazdy w każdym terenie – już od 20 lat gwarantuje najlepszy zwrot kapitału i nadal generuje zyski.

 

Więcej szczegółów

2 579 zł brutto


KOLEKCJA - ROCZNIK 2019
TEREN UZYTKOWANIA STOK / PARK
TWARDOŚĆ / RESPONSYWNOŚĆ 5/10
DESKA PROFIL CAMBER
DESKA KSZTAŁT DIRECTIONAL ( KIERUNKOWY )
DESKA SZEROKOŚĆ MIDWIDE
GWARANCJA 3 LATA
 • Często naśladowana, nigdy nie zdeklasowana - najbardziej godna zaufania i wszechstronna deska typu all-mountain, jaką kiedykolwiek wyprodukowano.

   

  Od początku powstania desek Custom serię tę definiowały innowacje sprawiające, że jest to najbardziej popularna, uniwersalna i najczęściej naśladowana konstrukcja snowboardowa – od 1996 roku ta ikona niepodzielnie króluje i bezustannie ewoluuje dzięki sprawdzonej formule, łączącej oparty na tradycji projekt z udoskonaleniami pozwalającymi sprostać współczesnym oczekiwaniom, oferującymi niską wagą, potężny pop-up i dużą wszechstronność. W tym sezonie wypróbowana konstrukcja Customa bazuje na nowej geometrii shape’u, która zapewnia odświeżony wygląd i doskonałe czucie pod  stopami. Model oferowany jest w dwóch wersjach: z zapewniającym precyzję i stabilność profilem camber, który stanowi najlepszą opcję dla większości profesjonalnych riderów, oraz z hybrydowym profilem Flying V™, łączącym najlepsze zalety dwóch rozwiązań: moc cambera z niewymagającą wysiłku wypornością rockera.

   

  Właściwości:

  l  PROFIL: Camber

  l  KSZTAŁT: Directional [kierunkowy]

  l  FLEX: Twin

  l  RDZEŃ: FSC™ Certified Super Fly II™ 700G Core z Dualzone™ EGD™ oraz  Squeezebox

  l  LAMINAT: wzmocnienia 45° Carbon Highlights

  l  ŚLIZG: spiekany WFO

  l  SZCZEGÓŁY: system The Channel®, krawędzie Frostbite Edges, Super Sap® Epoxy, Pro-Tip™ oraz Infinite Ride™

Opinie

Napisz opinię

CUSTOM 2019

CUSTOM 2019

Custom

Najkorzystniejsza inwestycja, która zapewnia uniwersalną funkcjonalność i komfort jazdy w każdym terenie – już od 20 lat gwarantuje najlepszy zwrot kapitału i nadal generuje zyski.

 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: