Katalog

Włączone filtry:
  TWARDOŚĆ / RESPONSYWNOŚĆ
  WIĄZANIA TWARDOŚĆ
  WIAZANIA SPOSÓB MOCOWANIA DO DESKI

  Burton - damskie wiązania snowboardowe

  Potrzebujesz nie tylko dobrej deski, ale również solidnych wiązań, aby bezpiecznie, w pełnym komforcie oraz z maksymalną przyjemnością korzystać z zimowego szaleństwa. Wiązania do snowboardu damskie należy dobierać do konkretnej deski, zwracając również uwagę na buty snowboardowe. Miękkie wiązania najlepiej sprawdzą się przy miękkich deskach, z ...

  Potrzebujesz nie tylko dobrej deski, ale również solidnych wiązań, aby bezpiecznie, w pełnym komforcie oraz z maksymalną przyjemnością korzystać z zimowego szaleństwa. Wiązania do snowboardu damskie należy dobierać do konkretnej deski, zwracając również uwagę na buty snowboardowe. Miękkie wiązania najlepiej sprawdzą się przy miękkich deskach, z kolei twarde adekwatnie przy twardych.

  Wiązania Burton dla kobiet - rodzaje

  Wyróżniamy 3 rozmiary wiązań – S, M i L. Wiązania snowboardowe damskie musi idealnie pasować do wybranych butów. Możliwość ich regulacji jest dodatkową zaletą modelu, dlatego warto zwrócić uwagę na tę cechę przy ich wyborze. Dzięki temu będziesz mogła precyzyjnie dopasować wiązanie do rozmiaru swojego buta snowboardowego.

  Tym, co decyduje o bezpieczeństwie i trwałości wiązań, jest materiał oraz ich wykonanie. Dzięki wysokiej jakości tworzyw, a także innowacji i nowych metod produkcji mamy pewność, iż korzystamy z najlepszych na rynku produktów, możemy cieszyć się jazdą bezpieczną i przyjemną. Na tych dwóch aspektach koncentruje się lider na rynku produkującym sprzęt snowboardowy – Burton. Wiązania Burton damskie dzielimy na te, które montowane są na tradycyjnych insertach i montowane na szynie. W jaki sposób je rozpoznać?

  Sprawdzone i wysokogatunkowe materiały Burton

  Wiązania Burton damskie montowane na tradycyjnych insertach oznaczone są symbolem EST, z kolei te na szynie – IST. Burton korzysta jedynie ze sprawdzonych i wysokogatunkowych materiałów, opracowuje nowe technologie, w związku z czym wyróżnia się spośród innych producentów sprzętu snowboardowego. W naszej ofercie dostępne są wiązania Burton damskie, które różnią się wizualnie, ale również mają inną konstrukcję i zostały w nich zastosowane inne technologie. Dzięki temu każda riderka znajdzie model dla siebie – od prostych i niezwykle wygodnych, po bardzo zaawansowane przeznaczone dla tych najbardziej doświadczonych.

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć