Katalog

Włączone filtry:
  ROZMIAR
  ROZMIAR SKARPET

  Promocje

  DAMSKIE SKARPETKI SNOWBOARDOWE 

  Skarpetki snowboardowe damskie – nie zapominaj o detalach!

  Komfort termiczny podczas jazdy na snowboardzie jest szczególnie ważny, ponieważ temperatury potrafią osiągać bardzo niskie wartości, a nieodpowiednie zabezpieczenie ciała przed chłodem przyczynia się do wyziębienia organizmu. Cały dzień spędzony na stoku wymaga odpowiedniego przygotowan...

  Skarpetki snowboardowe damskie – nie zapominaj o detalach!

  Komfort termiczny podczas jazdy na snowboardzie jest szczególnie ważny, ponieważ temperatury potrafią osiągać bardzo niskie wartości, a nieodpowiednie zabezpieczenie ciała przed chłodem przyczynia się do wyziębienia organizmu. Cały dzień spędzony na stoku wymaga odpowiedniego przygotowania, ubrania się ciepło od stóp do głów. Niestety o stopach często zapominamy, zakładając skarpetki, które nosimy na co dzień.

  Skarpetki na snowboard damskie różnią się od klasycznych zarówno wyglądem, jak też materiałami i budową. Wykonuje się je m.in. z bawełny, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku, a także bardzo dobrze przepuszczają powietrze. Jeszcze cieplejsze są skarpetki wełniane o fantastycznych właściwościach termoizolacyjnych. Skarpety Burton  dla kobiet wykonuje się z kolei z niezwykłego materiału, jakim jest wełna merino. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim wełna jest antystatyczna i antybakteryjna – skarpetki idealne dla alergików. Oddychają i sprawnie odprowadzają wilgoć na zewnątrz. Chronią przed zimnem, zapewniając komfort cieplny nawet przy bardzo niskich temperaturach.

  Skarpetki snowboardowe damskie mają specyficzną budowę, zapewniającą odpowiednią amortyzację. Niektóre wyposażone są w kanały wentylacyjne, co jest dodatkową ochroną przed przegrzaniem. Ściągacze pozwalają skutecznie utrzymać skarpetę w jednym miejscu. Skarpetki na snowboard damskie spełniają wiele funkcji. Do tych najważniejszych należy ochrona przed chłodem i podrażnieniami skóry orz otarciami. Skarpetki przeznaczone dla snowboardzistów chronią ponadto przed wystąpieniem mikrourazów. Zostały zaprojektowane w ten sposób, że amortyzują wstrząsy, zapobiegają nadwyrężenie stopy, kostki i łydki, odciążając naprężone mięśnie.

  Skarpety Burton dla kobiet to nie tylko najnowsza technologia i doskonała jakość, ale też modna kolorystyka i wzornictwo. Specjalnie dla płci pięknej Burton przygotował ofertę pełną wzorów, kolorów i oryginalnych printów.

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć