Katalog

Włączone filtry:
  KASK Z DASZKIEM
  KASK REGULACJA WIELKOŚCI
  KASK SYSTEM WENTYLACJI

  DAMSKIE KASKI SNOWBOARDOWE 

  Kaski snowboardowe dla kobiet

  Czy jazda bez kasku w Polsce jest dozwolona? Tak, jeżeli ukończyłeś 15-ty rok życia, osoby poniżej tego wieku mają obowiązek jazdy w kasku, co zostało zawarte w stosownych przepisach. Pomimo jednak, że możesz z niego zrezygnować, warto zastanowić się nad korzyściami, jakie związane są z jego obecnością na naszej gł...

  Kaski snowboardowe dla kobiet

  Czy jazda bez kasku w Polsce jest dozwolona? Tak, jeżeli ukończyłeś 15-ty rok życia, osoby poniżej tego wieku mają obowiązek jazdy w kasku, co zostało zawarte w stosownych przepisach. Pomimo jednak, że możesz z niego zrezygnować, warto zastanowić się nad korzyściami, jakie związane są z jego obecnością na naszej głowie.

  Czy wiesz, że snowboardzista i narciarz rozpędza się nawet do 30-40 km/h? Przy takiej prędkości upadek lub zderzenie najczęściej kończą się tragicznie – poważnymi urazami i kontuzją, ale tylko wtedy, kiedy taka osoba nie posiada kasku. Według licznych statystyk, to on w wielu przypadkach pozwolił uniknąć urazów głowy. To najmocniejszy argument przemawiający za tym, że kask na snowboard dobrze mieć!

  U nas znajdziesz kaski snowboardowe dla kobiet, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem dwóch kluczowych aspektów – bezpieczeństwa i designu. Dzisiaj jazda w kasku to standard, szczególnie że producenci prześcigają się w nowych, coraz bardziej kreatywnych  pomysłach na ciekawe wzory. Damskie kaski snowboardowe wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, niebanalnymi połączeniami kolorystycznymi i modnym wzornictwem. W ofercie dostępne są również klasyczne rozwiązania, ponieważ także mają one dzisiaj swoje zwolenniczki.

  Postawiliśmy na najwyższą jakość, ponieważ to materiał, technologie i wykonanie są gwarancją wytrzymałości, solidności i skutecznej ochrony kasku. Kaski damskie Anon są jednymi z naszych flagowych produktów. Firma zajmująca się ich produkcją powstała w 2001, a jej założycielem jest Burton Snowboards. Mogą pochwalić się imponującym teamem, w skład którego wchodzą: Jeremy Jones, Bode Merril, Seppe Smiths i Shaun White. Kaski damskie Anon zmieniają się z każdym kolejnym rokiem. Kiedy tylko pojawi się nowe rozwiązanie, zrodzi się nowy pomysł w głowach projektantów, natychmiast jest on realizowany, aby dostarczać klientom najbardziej aktualne produkty.

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć