Katalog

Włączone filtry:
  GOGLE DODATKOWA SZYBKA W ZESTAWIE
  GOGLE Z SYSTEMEM MFI (MOŻLIWOŚCIĄ PODPIĘCIA MASKI)
  GOGLE PROFIL
  GOGLE RAMKA
  GOGLE NA OKULARY KOREKCYJNE
  GOGLE Z MASKĄ MFI W ZESTAWIE
  GOGLE RODZAJ SZYBKI

  DAMSKIE GOGLE SNOWBOARDOWE  

  Damskie gogle snowboardowe

  Jeżdżąc na snowboardzie, trzeba mieć świadomość niebezpieczeństw, z jakimi związany jest ten ekstremalny sport. Nawet rekreacyjna jazda przy odrobinie nieuwagi może skutkować poważnym urazem, dlatego bądź czujny! Nie wszyscy jednak zwracają uwagę na każdy ważny aspekt bezpieczeństwa, często zapominamy o ochronie oczu,...

  Damskie gogle snowboardowe

  Jeżdżąc na snowboardzie, trzeba mieć świadomość niebezpieczeństw, z jakimi związany jest ten ekstremalny sport. Nawet rekreacyjna jazda przy odrobinie nieuwagi może skutkować poważnym urazem, dlatego bądź czujny! Nie wszyscy jednak zwracają uwagę na każdy ważny aspekt bezpieczeństwa, często zapominamy o ochronie oczu, wybierając gogle niegwarantujące 100% bezpieczeństwa dla naszego narządu wzroku.

  Gogle snowboardowe damskie należy dopasować indywidualnie do wielkości swojej głowy oraz kształtu twarzy. Muszą idealnie przylegać, jednocześnie jednak nie mogą uciskać i podrażniać skóry. Najlepiej, kiedy mają regulowany pasek oraz miękką wyściółkę. Te elementy odgrywają kluczową rolę dla wygody ich noszenia.

  Oferujemy damskie gogle snowboardowe o różnym kolorze szkieł. Nie jest on bez znaczenia!

  • kolor biały (S0) – przepuszczają 80–100%, przeznaczone do jazdy po zmroku

  • kolor złoty (S1) – przepuszczają 43–80% światła, przeznaczone do jazdy w pochmurny dzień, a także o zmierzchu, polecane przy ograniczonej widoczności

  • kolor pomarańczowy (S2) – przepuszczają 18–43% światła, do jazdy w pochmurny dzień

  • kolor czerwony, niebieski, brązowy i szary (S3) – przepuszczają 8–18% światła, idealne na słoneczne dni

  • kolor czarny (S4) – przepuszczają 3–8% światła, przeznaczone do jazdy w najbardziej słoneczne dni

  Do jazdy w polskich górach polecamy przede wszystkim damskie gogle snowboardowe oznaczone symbolami S1, S2 i S3. Sprawdzają się w najbardziej optymalnych warunkach i są najbardziej uniwersalne.

  W naszej ofercie znajdziesz gogle damskie Anon, firmy, która zyskała uznanie na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością wśród amatorów snowboardu, ale także doświadczonych zawodowych riderów. Cechują się zaawansowaną technologią – zapewniającą lepsze widzenie, pozwalającą precyzyjniej dopasować gogle do twarzy, gwarantującą skuteczne pochłanianie wilgoci. Na uwagę zasługuje ponadto ich atrakcyjny design – moda pod znakiem bezpieczeństwa!

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć