Katalog

Włączone filtry:
  TWARDOŚĆ / RESPONSYWNOŚĆ
  BUTY TWARDOŚĆ
  BUTY SPOSÓB SZNUROWANIA

  Buty snowboardowe damskie Burton

  Początki przygody ze snowboardem zazwyczaj związane są z wypożyczeniem sprzętu. Zakup okazuje się zbyt dużą inwestycją, tym bardziej że nie mamy pewności, czy jest to sport dla nas. Kiedy już pokochamy adrenalinę, zimowe szaleństwo na stoku, to proponujemy zrezygnować z wypożyczania sprzętu snowboardowego na rzecz własnego, dostosowanego do indy...

  Początki przygody ze snowboardem zazwyczaj związane są z wypożyczeniem sprzętu. Zakup okazuje się zbyt dużą inwestycją, tym bardziej że nie mamy pewności, czy jest to sport dla nas. Kiedy już pokochamy adrenalinę, zimowe szaleństwo na stoku, to proponujemy zrezygnować z wypożyczania sprzętu snowboardowego na rzecz własnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Szczególnie ważne pod tym względem są buty, to one są priorytetem, jeśli chodzi o dobór sprzętu.

  Damskie buty snowboardowe Burton

  Buty snowboardowe damskie muszą mieć odpowiedni rozmiar. Zawsze należy wybrać takie, które pozostawią nam „luz” na 0,5 cm z przodu. Nie mniej ważna jest twardość obuwia, która musi odpowiadać naszym umiejętnościom i stylowi jazdy.

  Osoby początkujące – twardość 1-4

  Osoby preferujące freestyle – twardość 2-6

  Do jazdy freeride – twardość 6-10

  Do technicznej jazdy po stoku – twardość 5-8

  Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę butów snowboardowych od jednego z wiodących producentów sprzętu snowboardowego na świecie. Damskie buty Burton dostępne są w wielu wariantach. Występują w różnych stopniach twardości, mają także zarówno tradycyjny system sznurowania, jak i system ekspresowego sznurowania, w zależności od wybranego modelu.

  Najnowsze technologie w obuwiu Burton

  Burton w swoich butach stosuje najnowocześniejsze technologie sprzyjające wygodzie, komfortowi i bezpieczeństwu jazdy. Przykładem jest wnętrze buta Imprint™ 3 z wyściółką DRYRIDE Heat Cycle™, cholewką Tuff, podeszwą DynoBITE EST® – gwarantuje odpowiednią przyczepność – oraz konstrukcja Total Comfort ze wstawką zabezpieczającą przed śniegiem i wkładką Level 2 z formowanej pianki EVA ze wsparciem goleni ESS. Buty snowboardowe damskie Burton to sprzęt, dzięki któremu będziesz mogła czerpać jeszcze większą radość z jazdy i zagwarantujesz sobie maksymalne bezpieczeństwo, zyskując pewność siebie.

  Więcej

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć