SPRZĘT SNOWBOARDOWY 

Sprzęt snowboardowy dla kobiet – płeć piękna z charakterem

Kobieta na desce początkowo wzbudzała bardzo skrajne emocje. Jedno uważali, że to doskonały sport dla każdego, inni z kolei byli zdania, iż to męska forma aktywności fizycznej i kobiety powinny pozostać wierne nartom. Obecnie na stoku na snowboardzie jeżdżą zarówno panowie, jak też panie...

Sprzęt snowboardowy dla kobiet – płeć piękna z charakterem

Kobieta na desce początkowo wzbudzała bardzo skrajne emocje. Jedno uważali, że to doskonały sport dla każdego, inni z kolei byli zdania, iż to męska forma aktywności fizycznej i kobiety powinny pozostać wierne nartom. Obecnie na stoku na snowboardzie jeżdżą zarówno panowie, jak też panie, co więcej, płeć piękna, swoimi umiejętnościami i sportowym zacięciem dorównuje płci przeciwnej. Aby jeszcze mocniej podkręcić kobiecy temperament na stoku, stworzyliśmy ofertę dla pań, czyli proponujemy sprzęt snowboardowy damski dostosowany do ich kobiet, umiejętności, preferencji i gustu.

Deski snowboardowe i wiązania Burton

Deski, wiązania i buty snowboardowe dla kobiet nie mogą być tylko nowoczesnym sprzętem sportowym, ale również muszą wyróżniać się na stoku, kobiety przecież szczególną uwagę zwracają na szczegóły i doskonale wiedzą, co w modzie snowboardowej i designie piszczy.

Kobiety sprzęt snowboardowy wybierają bardzo starannie, są świadome różnić pomiędzy deskami dla mężczyzn i kobiet. Dla nich najczęściej snowboard jest krótszy i węższy, a także lżejszy. Oczywiście jego kolorystyka oraz wzornictwo też je wyraźnie wyróżnia. Kobiety mogą jeździć na każdym rodzaju deski w zależności od preferencji – All Mountain, Freestyle, Freeride, Buttering i Jibbing.

Najchętniej wybierane przez kobiety deski Burton to Burton Feather, Burton Social, Burton Socialite oraz Burton Deja vu. Wśród topowych modeli wiązań są Burton Citizen, Burton Stiletto, Burton Scribe, Burton Lexa. Burton specjalizuje się w zaawansowanych technologiach, przez co proponuje sprzęt snowboardowy damski, który znajduje się na samym szczycie snowboardowych preferencji riderek. Warto zwrócić uwagę na deski z profilem Camber, Flat top , Purepop camber, oraz opatentowanym przez firmę Burton profilem Flying V i wiązania z systemem Burton Est oraz Reflex.

Więcej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć