ANON 

Podkategorie

 • DAMSKIE KASKI...

  Kaski snowboardowe dla kobiet

  Czy jazda bez kasku w Polsce jest dozwolona? Tak, jeżeli ukończyłeś 15-ty rok życia, osoby poniżej tego wieku mają obowiązek jazdy w kasku, co zostało zawarte w stosownych przepisach. Pomimo jednak, że możesz z niego zrezygnować, warto zastanowić się nad korzyściami, jakie związane są z jego obecnością na naszej głowie.

  Czy wiesz, że snowboardzista i narciarz rozpędza się nawet do 30-40 km/h? Przy takiej prędkości upadek lub zderzenie najczęściej kończą się tragicznie – poważnymi urazami i kontuzją, ale tylko wtedy, kiedy taka osoba nie posiada kasku. Według licznych statystyk, to on w wielu przypadkach pozwolił uniknąć urazów głowy. To najmocniejszy argument przemawiający za tym, że kask na snowboard dobrze mieć!

  U nas znajdziesz kaski snowboardowe dla kobiet, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem dwóch kluczowych aspektów – bezpieczeństwa i designu. Dzisiaj jazda w kasku to standard, szczególnie że producenci prześcigają się w nowych, coraz bardziej kreatywnych  pomysłach na ciekawe wzory. Damskie kaski snowboardowe wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, niebanalnymi połączeniami kolorystycznymi i modnym wzornictwem. W ofercie dostępne są również klasyczne rozwiązania, ponieważ także mają one dzisiaj swoje zwolenniczki.

  Postawiliśmy na najwyższą jakość, ponieważ to materiał, technologie i wykonanie są gwarancją wytrzymałości, solidności i skutecznej ochrony kasku. Kaski damskie Anon są jednymi z naszych flagowych produktów. Firma zajmująca się ich produkcją powstała w 2001, a jej założycielem jest Burton Snowboards. Mogą pochwalić się imponującym teamem, w skład którego wchodzą: Jeremy Jones, Bode Merril, Seppe Smiths i Shaun White. Kaski damskie Anon zmieniają się z każdym kolejnym rokiem. Kiedy tylko pojawi się nowe rozwiązanie, zrodzi się nowy pomysł w głowach projektantów, natychmiast jest on realizowany, aby dostarczać klientom najbardziej aktualne produkty.

 • DAMSKIE GOGLE...

  Damskie gogle snowboardowe

  Jeżdżąc na snowboardzie, trzeba mieć świadomość niebezpieczeństw, z jakimi związany jest ten ekstremalny sport. Nawet rekreacyjna jazda przy odrobinie nieuwagi może skutkować poważnym urazem, dlatego bądź czujny! Nie wszyscy jednak zwracają uwagę na każdy ważny aspekt bezpieczeństwa, często zapominamy o ochronie oczu, wybierając gogle niegwarantujące 100% bezpieczeństwa dla naszego narządu wzroku.

  Gogle snowboardowe damskie należy dopasować indywidualnie do wielkości swojej głowy oraz kształtu twarzy. Muszą idealnie przylegać, jednocześnie jednak nie mogą uciskać i podrażniać skóry. Najlepiej, kiedy mają regulowany pasek oraz miękką wyściółkę. Te elementy odgrywają kluczową rolę dla wygody ich noszenia.

  Oferujemy damskie gogle snowboardowe o różnym kolorze szkieł. Nie jest on bez znaczenia!

  • kolor biały (S0) – przepuszczają 80–100%, przeznaczone do jazdy po zmroku

  • kolor złoty (S1) – przepuszczają 43–80% światła, przeznaczone do jazdy w pochmurny dzień, a także o zmierzchu, polecane przy ograniczonej widoczności

  • kolor pomarańczowy (S2) – przepuszczają 18–43% światła, do jazdy w pochmurny dzień

  • kolor czerwony, niebieski, brązowy i szary (S3) – przepuszczają 8–18% światła, idealne na słoneczne dni

  • kolor czarny (S4) – przepuszczają 3–8% światła, przeznaczone do jazdy w najbardziej słoneczne dni

  Do jazdy w polskich górach polecamy przede wszystkim damskie gogle snowboardowe oznaczone symbolami S1, S2 i S3. Sprawdzają się w najbardziej optymalnych warunkach i są najbardziej uniwersalne.

  W naszej ofercie znajdziesz gogle damskie Anon, firmy, która zyskała uznanie na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością wśród amatorów snowboardu, ale także doświadczonych zawodowych riderów. Cechują się zaawansowaną technologią – zapewniającą lepsze widzenie, pozwalającą precyzyjniej dopasować gogle do twarzy, gwarantującą skuteczne pochłanianie wilgoci. Na uwagę zasługuje ponadto ich atrakcyjny design – moda pod znakiem bezpieczeństwa!

 • SYSTEM MFI
 • SZYBKI DO GOGLI ANON

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć