Obniżka! Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V 2020 Zobacz większe

Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V 2020

Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V  2020

Spraw, aby każdy skręt stał się chwilą wartą zapamiętania – nie będzie to trudne jeśli jeździsz na desce, która zapewnia wszechstronność, wybaczającą błędy i zarazem precyzyjną kontrolę oraz funkcjonalność wszędzie tam, gdzie zaprowadzi cię fantazja. Poszerz swoje snowboardowe horyzonty.

Więcej szczegółów

 

 
 
Najbliższa wysyłka już za
Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V 2020

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

1 385 zł brutto

-30%

1 979 zł brutto


KOLEKCJA - ROCZNIK2020

Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V  2020

Niech każdy skręt stanie się czystą frajdą dzięki wszechstronności oraz niezawodnej kontroli tej deski, która została stworzona by poszerzać twoje horyzonty.

Od dziewiczych szczytów do twojego ulubionego snowparku – deska Burton Yeasayer poskromi wszystko co stanie ci na drodze. Hybrydowy profil Flying V daje swobodny i płynny flow, a konstrukcja true twin zapewnia pełną kontrolę w każdym kierunku jazdy. Długa lista rozwiązań technicznych, które gwarantują przyjazną i przyjemną jazdę, to m.in. dynamiczny rdzeń FSC™ Certified, łyżeczkowy nos i ogon, dzięki czemu krawędzie deski nie haczą się bez względu na to czy akurat surfujesz w śniegu po pas, czy ślizgasz się po boksie w parku. 

 

STYL JAZDY-All mountain, powder

POZIOM RIDERA-Średnio-zaawansowany

PROFIL DESKI-Flying V™

KSZTAŁT DESKI-Twin

FLEX-Twin

RDZEŃ-FSC™ Certified Super Fly® 800G, Dualzone™ EGD™, Squeezebox Low

LAMINAT-Specjalna damska wersja laminatu Triax™

ŚLIZG-Tłoczony

MOCOWANIE WIĄZAŃ-The Channel™

TECHNOLOGIE-Frostbite Edges, Super Sap® Epoxy, Scoop, Pro-Tip™, Infinite Ride™

Size Details

WOMEN'S BURTON YEASAYER FLYING V SNOWBOARD

BOARD SIZE140144148152
Weight Range80-120 lbs. / 36-54 kg100-150 lbs. / 45-68 kg120-180 lbs. / 54-82 kg150-200 lbs.+ / 68-91 kg+
Waist Width240mm242mm244mm247mm
Stance Location0000
Binding SizesM/LM/LLL
Running Length1020mm1050mm1090mm1130mm
Sidecut Radius6.6m6.8m7.1m7.4m
Sidecut Depth19.6mm20.2mm21.0mm21.8mm
Stance Width480mm505mm530mm530mm
Nose Width279.3mm282.4mm286.0mm290.5mm
Tail Width279.3mm282.4mm286.0mm290.5mm
Effective Edge1060mm1090mm1130mm1170mm

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE DESKI O PROFILU FLYING V

 

-PROFIL DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- flying v

Połączenie deski o profilach Camber (pod miejscem mocowania wiązań) i Rocker (pomiędzy wiązaniami i na końcach deski) pomaga unieść czubek deski podczas jazdy w puchu. Deska podczas jazdy po stoku zachowuje się jak deska zjazdowa wykorzystując zalety deski Camber’owej. Zapewnia wysokie skoki i szybką jazdę w zakrętach. 

-KSZTAŁT DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- ALLMOUNTAIN DIRECTIONAL

All Mountain Directional to nowy kształt snowboardu, zaprojektowany z nieco dłuższym nosem niż ogonem, aby skoncentrować moc wybicia deski w ogonie, jednocześnie zapewniając dużą kontrolę płynność w pokonywaniu zróżnicowanego terenu w każdych warunkach. 
 

-SZTYWNOŚĆ DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- twin flex

Twin Flex -  jest to idealnie symetryczne rozłożenie sztywności od czubka po sam koniec deski. Tak samo zachowywać się będzie przy jeździe na jedna lub druga nogę.
 

-RDZEŃ DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Super Fly II 700G z certyfikatem FSC

Lekkie lecz bardzo mocne drewno celuje w określone obszary rdzenia, zapewniając większe oddanie mocy przy redukcji wagi.    

  

-RDZEŃ DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Dualzone EGD

Zaprojektowane słoje drewna dla lepszego trzymania krawędzi, reakcji i siły.Słoje drewna są umieszczone wzdłuż krawędzi palców i pięt w dwóch ciągłych strefach, prostopadłych do reszty drewnianego rdzenia, w celu zapewnienia stałego trzymania krawędzi i dodatkowej wytrzymałości.
  

-RDZEŃ DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Squeezebox

Harmonijka:1 - STREFA MIEKKA / CIEŃKA2 - STREFA GRUBSZA / SZTYWNA 
Profilowany rdzeń dla łatwiejszej kontroli deski, generuje więcej energii najbardziej zaawansowany profil marki Burton - Squeezebox poprawia wybicie i wydajność dzięki równowadze grubszych - mocniejszych sekcji rdzenia z cieńszymi, bardziej elastycznymi sekcjami. Energia przenoszona jest na zewnątrz spod stóp, czyniąc deskę szybszą, bardziej stabilną i łatwiejszą do prowadzenia.
 

-LAMINAT DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- 45 ° Carbon Highlights  

1 – WIERZCHNIA WARSTWA2 – SZKŁO GÓRNE 0 ° / UDG i +/- 45 ° STITCHED3 - RDZEŃ4 - SZKŁO DOLNE 0 ° / WĘGIEL i +/- 45 ° Zszywane5 - PODSTAWA 
Carbon Highlights pokrywa warstwą węglową cała długość deski, aby zmniejszyć wagę oraz uzyskać różne właściwości jezdne. Kąt włókna 60 ° zapewnia manewrowość i zabawę, a kąt włókna 45 ° zapewnia bardziej agresywną jazdę. Najwyższe modele kolekcji Burton takie jak Custom X i Custom X Flying V, zawierają dodatek włókien węglowych do warstw włókien pod kątem, aby wydłużyć żywotność i jeszcze bardziej zmniejszyć wagę.
  

-ŚLIZG DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Sintered WFO Base

Sintered WFO Base- wyjątkowo chłonny materiał, z którego wykonany jest ślizg deski, pozwala na umieszczenie wosku w wysokim stężeniu, co daje ultra trwałą podstawę, która unosi deskę na śniegu przez cały sezon w każdych warunkach.
 

-SYSTEM MONTAŻU WIĄZAŃ DO DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- The Channel

Mocniejszy, szybszy, łatwiejszy i zaprojektowany tak, aby pomóc Ci wybrać idealną dla Ciebie postawę. Kanał zapewnia najwyższą kontrolę nad deską. Proponuje możliwość zamontowania wiązań właściwie bez ograniczeń kąta i szerokości rozstawienia nóg.  Jest zaprojektowany dla każdego rodzaju i  typu wiązań, nie tylko marki Burton. 

-DODATKOWE FUNKCJE DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Frostbite Edges 

Frostbite- jest to wysuniecie krawędzi deski w miejscu mocowania wiązań dla uzyskania większej stabilności i kontroli krawędzi w trudnych, oblodzonych warunkach. Nie przeszkadza przy wygłupach na stoku, lecz pomaga w momentach gdy tej krawędzi brakuje.
  

-DODATKOWE FUNKCJE DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Super Sap Epoxy

Super Sap- to żywica opracowana z materiałów pochodzenia biologicznego, która zmniejsza zanieczyszczenie emisji węgla o 50% w porównaniu z konwencjonalnymi żywicami epoksydowymi na bazie ropy naftowej, co wpływa pozytywnie na nasze środowisko.
  

-DODATKOWE FUNKCJE DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Pro-Tip

Pro-Tip-  Uniesienie końcówek  deski wraz ze zmniejszeniem ich grubości zwiększa jej manewrowość, ułatwiając poruszanie się.

-DODATKOWE FUNKCJE DESKI SNOWBOARDOWEJ BURTON- Infinite Ride

Infinite Ride- Burton umieszcza deskę  w maszynie, która testuje ją dla Ciebie. Niezależnie od tego,  jaki profil deski snowboardowej wybierzesz dla siebie - Flat Top, Flying V  
Opinie
 • Komentarze ()
 • Napisz opinię
  Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V 2020

  Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V 2020

  Damska deska snowboardowa BURTON YEASAYER FLYING V  2020

  Spraw, aby każdy skręt stał się chwilą wartą zapamiętania – nie będzie to trudne jeśli jeździsz na desce, która zapewnia wszechstronność, wybaczającą błędy i zarazem precyzyjną kontrolę oraz funkcjonalność wszędzie tam, gdzie zaprowadzi cię fantazja. Poszerz swoje snowboardowe horyzonty.

  Produkty powiązane

  10 innych produktów w tej samej kategorii:

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć