Czapki snowboardowe Burton męskie

Bez niej ani rusz –z czapki nie polecamy wychodzić na stok, ponieważ z zimowego aktywnego wypoczynku możesz przywieźć niechcianą pamiątkę – katar, kaszel, a nawet gorączkę. Noszenie czapki zimą nie jest tylko wymysłem rodziców, którzy pilnują, aby ich pociechy zawsze miały odpowiednią ochronę głowy i uszu przed mrozami. Czy sami również o to dba...

Bez niej ani rusz –z czapki nie polecamy wychodzić na stok, ponieważ z zimowego aktywnego wypoczynku możesz przywieźć niechcianą pamiątkę – katar, kaszel, a nawet gorączkę. Noszenie czapki zimą nie jest tylko wymysłem rodziców, którzy pilnują, aby ich pociechy zawsze miały odpowiednią ochronę głowy i uszu przed mrozami. Czy sami również o to dbają?

Dlaczego czapki snowboardowe Burton?

Kurtka, spodnie, rękawiczki i czapka – to koniecznie musi znaleźć się w torbie podróżnej każdego snowboardzisty. My postawiliśmy na wysoką jakość w modnym designie i zdecydowaliśmy się na czapki snowboardowe Burton. Wyróżniają się lekkością i uniwersalnością, można je nosić same lub pod kaskiem, który jest niezawodną ochroną głowy ridera. Wśród naszych propozycji znajdziesz przede wszystkim bawełniane czapki Burton. Posiadają lekki splot, zapobiegają nadmiernemu poceniu i oczywiście gwarantują skuteczną ochronę przed chłodem. Chronią uszy, czoło i kark, a więc nie odczujesz nieprzyjemnego mrozu na swojej delikatnej skórze.

Burton - najpopularniejsze modele czapek

Najpopularniejsze są męskie czapki snowboardowe Burton typu smerfetka. To moda, która obowiązuje już od kilku sezonów i wciąż jest aktualna. To czapki, które luźno opadają z tylu i idealnie wpisują się w styl snowboardzistów. Proponujemy czapki gładkie w jednym kolorze, uzupełnione o wyszywaną nazwę firmy, a także dwustronne czapki Burton, które po obu stronach mają inny wzór.

Alternatywą dla klasyki są czapki z pomponem, wśród snowboardzistów bardzo popularny trend. Nie zapomnieliśmy o nim i w ofercie są dostępne również i one. Pomponiarze śmigający na deskach oto częsty widok na stokach w Polsce i za granicą. Pamiętaj, że capka, podobnie jak inne elementy ubioru, musi być dopasowana. Nie powinna być za duża, ponieważ może to wpłynąć na Twoją wygodę podczas jazdy, za mała z kolei nie zapewni skutecznej ochrony.

Więcej

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć