ION LEATHER / ROUGHNECK 2019

Ion

Sezon za sezonem… ten ulubiony przez zawodników z teamu Burtona model butów bezustannie miażdży konkurencję – mistrzowskim komfortem i precyzyjnym wykonaniem.

Więcej szczegółów

1 889 zł brutto


KOLEKCJA - ROCZNIK 2019
TEREN UZYTKOWANIA STOK - PRZYGOTOWANE TRASY
TWARDOŚĆ / RESPONSYWNOŚĆ 8/10
ZAAWANSOWANIE RAIDER'A ZAAWANSOWANY
BUTY CZUCIE DESKI 8
BUTY SPOSÓB SZNUROWANIA SPEED ZONE LACEING SYSTEM

Ion Leather

 

 

Klasyczne pod każdym względem – zastosowanie oryginalnej skóry Red Wing® pozwoliło perfekcyjnie połączyć najwyższą funkcjonalność z odpowiednim stylem.

 

Buty stworzone z myślą o snowboarderach – takich jak Danny Davis – poszukujących wysokiej funkcjonalności oraz klasycznego stylu, który może zapewniać wyłącznie pełna skóra licowa. Specjalna edycja modelu Ion marki Burton efektownie łączy oryginalną i wodoodporną skórę – wyprodukowaną w USA przez znaną w branży firmę Red Wing® – z niezwykłą funkcjonalnością, która jest cechą charakterystyczną tego modelu butów. Świetnie sprawdzone technologie, takie jak Total Comfort oraz amortyzacja AutoCANT EST®, zapewniają precyzyjną kontrolę deski i doskonały komfort jazdy już od pierwszego założenia na nogi. But wewnętrzny Life gwarantuje wygodę, szybszą reakcję i wyjątkowo niską wagę. Ta długa lista zalet potwierdza, że Ion to jedne z bardziej technicznych butów w na rynku, które zapewniają taką samą skuteczność podczas kreślenia linii w puchu, jak i wykręcania solidnych trików w snowparkach.

 

 

Właściwości:

 

  •          SZNUROWANIE: system Speed Zone™ z linkami New England Ropes oraz z dożywotnią gwarancją – ekskluzywna technologia marki Burton
  •          BUT WEWNĘTRZNY: Life z wyściółką DRYRIDE Heat Cycle™, wypełnienie z pianki Ultralon Performance Foam® oraz cholewka Tuff

 

  •          AMORTYZACJA: NOWA środkowa podeszwa o niskim profilu dopasowanym do EST®, wyposażona w amortyzację AutoCANT oraz amortyzację ReBounce z warstwą odbijającą ciepło Sleeping Bag Reflective Foil (gumowa podeszwa zawiera domieszkę surowców z recyklingu)

 

  •          FLEX I REAKTYWNOŚĆ: język 1:1 Firm Flex PowerUP

 

  •          KOMFORT: konstrukcja Total Comfort, technologia zmniejszająca zewnętrzny rozmiar Shrinkage™ Footprint Reduction, skorupa zewnętrzna z panelami ciśnieniowo wytłaczanymi, wewnętrzna wstawka zabezpieczająca przed śniegiem, wkładka Level 2 z formowanej pianki EVA ze wsparciem goleni ESS oraz antybakteryjne wykończenie Aegis™

 

  •          W konstrukcji butów zastosowano naturalną skórę Red Wing®

 

  •          Naturalna skóra Red Wing® musi być odpowiednio konserwowana. Aby przedłużyć żywotność butów należy je od czasu do czasu umyć i nasmarować specjalnym kremem marki Red Wing. Więcej informacji na ten temat: www.redwingheritage.com.

Reaktywność: 8

Opinie

Napisz opinię

ION LEATHER / ROUGHNECK 2019

ION LEATHER / ROUGHNECK 2019

Ion

Sezon za sezonem… ten ulubiony przez zawodników z teamu Burtona model butów bezustannie miażdży konkurencję – mistrzowskim komfortem i precyzyjnym wykonaniem.

Produkty powiązane

26 innych produktów w tej samej kategorii: